Kurumsal

Türkiye’nin en yeni ilan platformu Rayan Group . Bireysel ve kurumsal kullacıların birbirinden farklı gayrimenkul seçeneklerini  digital ortamda tanıtmak ve pazarlamak adına bir araya geldikleri  yatırımlarının ses getirmesi adına internetin olduğu her yerde kiralık veya satılık residence ev arsa dükkan ofis villa gibi birbirinden farklı bir çok gayrimenkulü satmak veya kiralamak adına yatırımın, yatırımcının ve emlak sektörünün ilan platformu olmak adına 2019 yılında çalışmaya başladı.

Gayrimenkul  sektöründe hizmetleri ile müşterilerine en güzel tanıtım ve bilgilendirme yaparak  sürekli kendisini yenileme mottasıyla evimbudur , çalışmalarıyla sektörün bir parçası olmak için var gücüyle çalışacaktır.

İşine tutkuyla bağlı amatör ruh ile çalışan profesyonel bakış açısıyla hizmet veren müşteri odaklı hizmet anlayışı ile evimbudur kullanıcılarının hayatlarına dokunarak değer yaratmak, hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.